Náš tip!
REMIX

100 volných minut
20 volných SMS

1 GB internetu

199 Kč

Cena aktivace: 69 Kč Objednat

Cena včetně DPH

REMIX

Dokonalý mix nejoblíbenějších surovin pro opravdové fajnšmekry. 100 volných minut, 20 volných SMS a 1 GB dat za super cenu. To vše bez závazku za bezkonkurenční cenu na trhu.

Detaily tarifu:

Naše výhody:

  • Přenos čísla vyřešíme za vás ZDARMA
  • Po vyčerpání balíčku dat zůstává připojení aktivní s rychlostí 32 kb/s
  • Ceny v roamingu jako doma
  • Služby pod vaší kontrolou v samoobsluze

Pokud by vám 1 GB mobilních dat, která jsou v ceně, nestačilo, můžete je vyměnit například za 5 GB. Balíček REMIX s 5 GB dat vyjde na 398 Kč s daní.

Nejčastěji kladené otázky

Pokrytí mobilním signálem je totožné se sítí Vodafone.

Pokud není uvedeno jinak, tarifikace je 60+60, tedy účtována je každá započatá minuta. Informaci naleznete vždy v PDF ceníku svého tarifu a na stránce Podrobné ceníky. U firemních tarifů pak nabízíme častěji výhodnější tarifikaci 60+1 nebo 1+1. V prvním případě je účtována vždy celá první minuta a pak po sekundách, nebo ve druhém případě po sekundách od začátku.

Ano, můžete si k nám přenést číslo mobilní číslo nebo i službu připojení k internetu. Přenos čísla/služby je ZDARMA, ale mohou být účtovány zřizovací poplatky dle typu služby. Více viz detaily o přenosu čísla.

Přenést číslo k nám můžete i bez kontaktování stávajícího operátora. Stačí, když nám dodáte OKU kód, který k tomuto účelu máte od stávajícího poskytovatele. Ten je povinen vám jej dodat ihned po začátku smluvního vztahu. Máte ho tedy na Smlouvě, ve vyúčtování, nebo například v samoobsluze. Případně si o něj u stávajícího operátora řekněte.

Další otázky a odpovědi