Pro nenáročné
TINY

25 volných minut
do běžných sítí v ČR

25 volných SMS
do všech sítí

69 Kč

Cena aktivace: 69 Kč Objednat

Cena včetně DPH

TINY

25 volných minut a 25 volných SMS do všech sítí, nízká cena za minutu volání. Základní balíček, pro ty, co to nepřehánějí. Samozřejmě bez jakýchkoliv dalších závazků. A volitelně mobilní internet k tomu.

Detaily tarifu:

Naše výhody:

  • Přenos čísla vyřešíme za vás ZDARMA
  • Výhodné volání do zahraničí
  • Ceny v roamingu jako doma
  • Služby pod vaší kontrolou v samoobsluze

Nejčastěji kladené otázky

Pokrytí mobilním signálem je totožné se sítí Vodafone.

Pokud není uvedeno jinak, tarifikace je 60+60, tedy účtována je každá započatá minuta. Informaci naleznete vždy v PDF ceníku svého tarifu a na stránce Podrobné ceníky. U firemních tarifů pak nabízíme častěji výhodnější tarifikaci 60+1 nebo 1+1. V prvním případě je účtována vždy celá první minuta a pak po sekundách, nebo ve druhém případě po sekundách od začátku.

Ano, můžete si k nám přenést číslo mobilní číslo nebo i službu připojení k internetu. Přenos čísla/služby je ZDARMA, ale mohou být účtovány zřizovací poplatky dle typu služby. Více viz detaily o přenosu čísla.

Přenést číslo k nám můžete i bez kontaktování stávajícího operátora. Stačí, když nám dodáte OKU kód, který k tomuto účelu máte od stávajícího poskytovatele. Ten je povinen vám jej dodat ihned po začátku smluvního vztahu. Máte ho tedy na Smlouvě, ve vyúčtování, nebo například v samoobsluze. Případně si o něj u stávajícího operátora řekněte.

Další otázky a odpovědi